Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Joanna

Numer telefonu : 86-13486330705

WhatsApp : +8613486330705

Free call

Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'cleanGoogleLink', to be a valid callback in /data/www/libs/myt/tran/google4vps.php on line 263 Układ automatycznego resetowania atramentowych wkładów atramentowych Epson używanych w polu do pieczenia T2201 T2202 T2203 T2204

Minimalne zamówienie : 50 ZESTAWÓW Szczegóły pakowania : Pakowanie w białe pudełko
Czas dostawy : 10 dni roboczych Zasady płatności : Przelew, Paypal, Western Union
Miejsce pochodzenia: CHINY Orzecznictwo: SGS

Szczegóły informacji

Nazwa produktu: Jadalny wkład atramentowy Epson Modelu: T2201 T2202 T2203 T2204
Okres ważności: 2 lata Chip: Automatyczny reset
Typ tuszu: Tusz jadalny Kolor: BK, C, M, Y
High Light:

edible printer cartridges

,

food grade ink cartridges

opis produktu

Układ automatycznego resetowania atramentowych wkładów atramentowych Epson używanych w polu do pieczenia T2201 T2202 T2203 T2204

Atramenty jadalne Epson T220 zestaw 4 jadalnych wkładów CMYK jest zgodny z jadalną drukarką Epson. Tusz wypełniony jest tuszem jadalnym wyprodukowanym we Włoszech zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Wysokiej jakości jadalny atrament pomaga drukować jasne i kolorowe jadalne obrazy na polewie, papierze waflowym i czekoladowym. Aby zrobić kolorowe ozdoby jadalne, jadalny atrament jest bardzo potrzebny w piekarnictwie.

1. Funkcje

• 4 x Tusze kompatybilne z Epson (T2201-T2204)
  • Zawiera 1 x czarny / 1 x cyjan (niebieski) / 1 x żółty / 1 x magenta (czerwony)
  • Uszczelnione chipami z automatycznym resetowaniem

Ważna informacja:

Tusz jadalny powinien być stosowany tylko w nowych drukarkach, ponieważ istniejące drukarki będą miały resztki tuszu w głowicy drukującej, co może być szkodliwe dla zdrowia.

2. Szczegóły produktu

Składniki: woda, substancja utrzymująca wilgoć: E1520, E422, kolory jadalne: E151, E110 *, E102 *, E122 *, E133, regulator kwasowości: E330

Przechowywanie: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

3. FAQ

P: Czy mogę prosić o próbki do testowania?

Odp .: Tak. Możemy wysłać Ci próbkę do przetestowania. Ale powinieneś zapłacić za fracht.

P: Czy mogę mieć własne logo i kolorowe opakowanie?

Odp .: Tak. Prywatne marki są akceptowane. Po prostu prześlij nam projekt lub wyślij nam swoje logo, wykonamy etykiety. To bezpłatna usługa. Akceptowane jest również kolorowe opakowanie.

P: Jaki jest czas realizacji?

Odp .: Zazwyczaj realizacja zamówienia zajmuje 10 dni roboczych.

P: Jak mogę otrzymać moje zamówienie?

Odp .: W przypadku małych paczek korzystamy z usług DHL, UPS, FEDEX itp. Organizujemy również wysyłkę lotniczą i morską.

Możesz być w tych
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

contact@edibledeco.com
+8613486330705
86-13486330705